Uspješni u svim sportovima

Učenici naše škole sudjeluju u svim natjecanjima srednjih škola koje organizira  Savez školskih športskih društava Grada Splita.

Osvajači 2. mjesta u košarci

Tako su naši učenici osvojili visoka mjesta.

U streljaštvu ekipa II. GIMNAZIJE  (Lana Kokoškov, 2. d,  Mira i  Ita Vukičević, 3.a, Sara Vukić, 4.d) je  osvojila 2. mjesto, a u pojedinačnim natjecanjima drugo

mjesto osvojila je Lana Kokoškov.

U badmintonu se natjecalo 13 ekipa, a naši učenici osvojili su 3. mjesto. Ekipu su činili Sara Vukić, 4.d, Katarina Vulić, 4.d, Tea Krka, 2.d, Irena Ževrnja, 4.f i  Karla Čilić, 4. a. Posebno se u ovom natjecanju istakla Sara Vukić koja je svojim savjetima dovela ekipu do visokog mjesta.

Mentorica našim učenicama u streljaštvu i badmintonu bila je profesorica Katica Maleš.

U natjecanjima za muškarce osvojena su, također, visoka mjesta – druga.

Naši nogometaši savladali su jake protivnike kao što je Zdravstvena škola, Obrtno-tehnička škola, Trgovačka škola te prošlogodišnje prvake iz Ekonomske škole,  ali su u finalu izgubili od veoma jake ekipe Turističke škole i to za samo jedan gol.

Nogometna ekipa: (4.a) Josip Banovac,  Ivan Gaće, (4.c) , Filip Kosor , 4.d) Duje Vladović, Luka Tešija, Toni Fistonić, Roko Marinčić, Teo Vukičević, Zdravko Vukelić, (4.e) Mate Zorica, Marino Gudelj , (4.f) Boris Lovrinčević , , (3.e) Ivan Mihačić,  (2.a) Luka Buble, , (2.b) Luka Balić, (1.e) Piero Butorović

Ništa lošiji nisu ni u košarci – i ovdje su gradski viceprvaci.

Košarkaška ekipa: (4.e) Marko Prpa, Mario Račić, Sven Bakić, Ivan Mateljan, Ante Jurić, Hrvoje Čop, (4.d) Zdravko Vukelić, Marin Delić,  (3.d)  Petar Čulav, Karlo Jerčić , (3.f) Roko Tomić, (2.b) Toni Matutinović, (2.d) Stipe Omrčen, Ivo Pivčević, (2.e) Marin Mikulić, (2.f) Grgo Karadža, 1.e) Duje Orlić

Profesor Idriz Melić odlično je pripremio ekipe nogometaša i košarkaša o čemu svjedoče postignuti rezultati.