BUDITE SVOJI, SVI SU OSTALI VEĆ ZAUZETI!

Ovogodišnji su se maturanti na najljepši mogući način počeli opraštati od svoga srednjoškolskog obrazovanja u Drugoj gimnaziji. Maturalna zabava organizirana u predbožićno vrijeme u hotelu Le Meridien Lav bila je sve ono što smo od njih očekivali: vesela, kreativna, emotivna i drugačija. Njihov ovogodišnji slogan daje sjajan putokaz za budućnost: „Budite svoji, svi su ostali već zauzeti!“ Ravnateljica Ivanka Kovačević i razrednici šest maturalnih razreda, prof. Mrčela (4. a) , Pavičić Lešić (4. b), Anić (4. c), Lerotić (4. d), Jurkin Matijašević (4. e) i Maslov (4. f) bili su više nego zadovoljni prezentacijom svojih učenika.

Pozivnica: autorica Tina Mucić, 4.a

Iznenađenja tijekom večeri nije nedostajalo. Naši su se kreativci iskazali u pjevanju, plesanju i sviranju, a osobito nas je oduševila cirkuska točka s diabolom i naš DJ-majstor u nastanku. Uz izvrsnu glazbenu pratnju grupe Neron plesalo se do ranih jutarnjih sati, a mnogi su profesori istaknuli da su ovogodišnji maturanti pripremili zabavu koja će se dugo pamtiti. Dojmovi su još svježi, no sada nas sve zajedno čekaju nove radne pobjede. Svim maturantima želimo sreću i strpljenje u nadolazećem periodu te da državnu maturu odrade jednako uspješno kao i svoju najljepšu gimnazijsku večer.

Maturalna zabava generacije 2018./2019. uistinu je bila za pamćenje.

Magdalena Mrčela, prof.

objavio: Nediljka Galić   datum: 9. 1. 2019.