OBAVIJEST - NASTAVA NA DALJINU

Poštovani roditelji i učenici, profesori i djelatnici Škole, Odlukom Vlade RH od ponedjeljka 16.03.2020.g. obustavljena je nastava u iduća 2 tjedna.

Ova preventivna mjera opreza nužna je kako bi se što prije prebrodila trenutna situacija koju je izazvao korona virus COVID -19.

Dragi učenici,

prijave smo započeli na linku

https:office.365.skole.hr s vašom lozinkom i korisničkim imenom. Zbog pogreške sustava, prijavljivanje je prebačeno na Yammer aplikaciju za pristup svojoj virtualnoj učionici.

Prijavite se na web-mjestu Yammer.com ili u aplikaciji Yammer koju se može pronaći u Google play trgovini.

Nakon upisivanja svog maila i lozinke pri registraciji za Yammer trebate ući u Carnet webmail gdje ćete primiti mail u kojem potvrđujete registraciju.

Kada ste potvrdili zatraženim linkom da je proces registracije završen, možete ući u Yammer (sign in) svojim mailom i lozinkom, te tražiti grupe pod Discover more groups.

U Yammerovoj tražilici ćete pronaći vlastitu učionicu kada upišete podatke koje trebate (upišete školu i razred u tražilicu, npr. II. Gimnazija Split, 3.a). Pridružujete se klikom na tipku Join i čekate da razrednik odobri zahtjev.

Kada ste član učionice, možete joj neometano pristupati preko Yammer web ili aplikacije svojim mailom i lozinkom.

Napominjem da je CARNET–ov sustav trenutno jako opterećen i postoji mogućnost da neke navedene radnje  nećete odmah moći izvršiti. Molimo za strpljenje. CARNET radi na otklanjanju svih tehničkih poteškoća.

Poveznice za pristup virtualnoj učionici

objavio: Nediljka Galić   datum: 16. 3. 2020.