PREDSTAVLJAMO VAM NOVI BROJ ŠKOLSKOG LISTA!

Dragi učenici,

novinarska je grupa i ove, iako neobične školske godine vrijedno radila i prikupljala informacije o svemu što se u školi događalo, ali i razmišljala i pisala o temama koje bi vama trebale biti zanimljive. Uz to, po prvi put imamo i umjetnički podlistak DrugArt u kojemu su učenici iskazali svoje umjetničke talente.

Kliknite na naslovnicu lista!

Školski je list tiskan prije gotovo dva mjeseca i od tada strpljivo čeka vaš povratak u školske klupe, listanje stranica i prepoznavanje lica na fotografijama. Nismo vam željeli pokvariti taj

prvi doživljaj uzimanja ovogodišnjega tiskanog broja u ruke i bili smo uvjereni kako je taj trenutak iza ugla. Međutim, kako nije trenutno izgledno da ćete se vratiti u klupe ove školske godine, odlučili smo postaviti digitalnu verziju lista ovdje na našu školsku mrežnu stranicu.

Nadamo se da ćete uživati listajući ga kao da imate papirnatu verziju ispred sebe, samo bez lizanja prstiju! :)

Vaša novinarska ekipa

objavio: Nediljka Galić   datum: 8. 5. 2020.