ODJECI FRANKOFONIJE

Već najavljeni program II. GIMNAZIJA povodom Mjeseca frankofonije izuzetno je uspio. Devedeset minuta kvalitetnog i dinamičnog programa učenika iz naše županije oduševio je prepunu dvoranu Nadbiskupijske gimnazije.

Domaćin manifestacije, II. GIMNAZIJA, pripremila je poseban zanimljiv program. Dora Vukušić i Karla Aleksandra Župa ležerno su vodile program.

Les Cigales

Solistice Nina Katavić, Melani Lakoš još jednom su oduševile pjevanjem francuskih pjesama. Dramska grupa Les Cigales ove godine pripremila je  igrokaz  Zvonar crkve

Notre Dame i posebno razveselila publiku. Program je nezamisliv bez našeg zbora i profesora Bošnjaka koji je izveo   na francuskom pjesmu Plaisir d'amour. Karla Višnjić uspješno je tehnički vodila Manifestaciju, usprkos mnogim nevoljama.

Profesorica Soldo i ovim uključivanjem u program Mjeseca frankofonije pokazala je zašto naši učenici sudjeluju na državnim natjecanjima iz francuskog jezika.

Posebno iznenađenje priredila je Turističko-ugostiteljska škola počastivši svojim delicijama sudionike manifestacije.

N.G.

Učenici koji su sudjelovali u programu:

1.a

Andrea Dražić

2.a

Tina Ljubić, Tina Mucić, Ivana Grčić, Ivana Reljanović, Magda Profaca, Lana Ivanovski,Sunčica Klarić, Bruno Jakobljević

3.a

Sara Biskupović, Ena Bajić

4.a

Nelia Bulat, Nikša Čulić, Viktor Filipović, Melina Lakoš, Nina Katavić, Barbara Balić, Dora Vukušić, Karla Aleksandra Župa, Klara Višnjić, Franka Krivić

objavio: Nediljka Galić   datum: 4. 4. 2017.