ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Županijsko Natjecanje iz njemačkog jezika održat će se 17. ožujka 2021. u (II. gimnaziji, Teslina 10, Split).

Ispit započinje u 10 sati i piše se 120 minuta. Istoga će se dana u školi domaćinu organizirati žalbeni postupak i natjecateljima će biti omogućen uvid u test.

Kako bi se izbjeglo nepotrebno okupljanje i zadržavanje velikog broja sudionika u istom prostoru, ove godine neće biti svečanog otvaranja. Molim natjecatelje da dođu u II. gimnaziju u 9.40 sati.

Svi sudionici trebaju ponijeti zaštitnu masku za lice i izmjeriti temperaturu prije dolaska.

Raspored učenika po ispitnim prostorijama vidjeti u oglasnom ormariću u atriju škole.

Ako škola ima učenika koji je pozvan na županijsko natjecanje, a izrečena mu je mjera (samo)izolacije, ravnatelj škole dužan je o tome najkasnije do 16. ožujka 2021. do 12 sati obavijestiti Županijsko povjerenstvo i učenik može pristupiti natjecanju na daljinu.

Za provedbu Natjecanja na daljinu Povjerenstvo će se koristiti aplikacijom Teams za osnovne škole i Zoom meeting  za srednje škole.

Učeniku će se ispitni materijal dostaviti elektroničkom poštom u obliku PDF datoteke koja se ispunjava na računalu pod videonadzorom člana Povjerenstva.

Natjecanje se u tome slučaju provodi u skladu s uputama objavljenim u Dodatnim pravilima i popratnim materijalima za školsko natjecanje iz njemačkoga jezika 2021. https://www.azoo.hr/app/uploads/2021/02/Dodatne-upute-za-provedbu-%C5%A1kolske-razine-natjecanja-iz-njema%C4%8Dkoga-jezika-2020-2021.pdf

Molim  mentore da prouče dodatna pravila provedbe Natjecanja i osiguraju svu potrebnu opremu. Ravnatelji prijavljuju učenike koju su u (samo)izolaciji na adresu elektroničke pošte anka.maric1@skole.hr za osnovne škole i  ajlin.andreis@skole.hr za srednje škole. Potrebno je navesti sljedeće podatke: ime i prezime učenika, škola koju pohađa, kategorija u kojoj se natječe (razred) i adresa učenikove elektroničke pošte s domenom skole.hr.

Molim mentore da upoznaju svoje učenike sa svim informacijama važnim za provedbu županijskoga Natjecanja.

Molim mentore da upozore učenike da OBAVEZNO donesu sa sobom OIB i identifikaciju, te one mentore koji nisu poslali IZJAVU ( prilog 3) da je učenici donesu na natjecanje.

HODOGRAM NATJECANJA:

- U školu II.GIMNAZIJU -  treba doći najkasnije do 9.40 sati.

- Svi učenici i njihovi mentori čekaju ulazak ispred škole (južni ulaz,dvorište škole).

- Svi trebaju na ispravan način nositi zaštitnu masku tijekom boravka u školi.

- Nema službenog otvaranja, već će dežurni profesori pozdraviti učenike, a ravnatelj škole će

obići učionice i svima zaželjeti dobrodošlicu.

- Natjecanje počinje u 10.00 sati i traje ukupno 120 minuta

- Nakon što predaju test, učenici preuzimaju užinu (na hodniku) i napuštaju školu bez

zadržavanja.

- Ljestvice privremenog poretka bit će oglašene u atriju škole u 15.00 sati.

- Uvid u test i žalbeni postupak  bit će omogućen od 15.00 do 15.30  u atriju škole.

- Konačni rezultati bit će objavljeni na ulaznim vratima škole i na web stranici škole.

- Pohvalnice i zahvalnice bit će podijeljene mentorima ili učenicima, u slučaju da nema

mentora, prije početka natjecanja.

Molim vas da o provedbi natjecanja unaprijed upoznate vaše učenike kako bismo svi što

jednostavnije i bez problema održali natjecanje.

Unaprijed se zahvaljujem i lijepo vas pozdravljamo!

Svim učenicima želimo  puno uspjeha!

Ankica Marić i Ajlin Andreis Sarun, predsjednice Županijskoga povjerenstva
za Natjecanje iz njemačkog  jezika za osnovnu i srednju školu.

objavio: Nediljka Galić   datum: 16. 3. 2021.

« Svibanj 2024 »