ZBOGOM ANTONIO

14. studenog 2022. vrijeme je na trenutak stalo kad nas je napustio naš prijatelj Antonio Rogošić. Svaka je riječ manjkava i nedostatna da opiše bol i prazninu koju osjećamo povodom gubitka našeg Antonija – odličnog i kreativnog učenika britka uma, ali, još bitnije, i pravog prijatelja i Čovjeka spremna pomoći svima bez iznimke, kad je god to potrebno. Nemoguće je bilo ne primijetiti ga jer je svojim vedrim duhom uveseljavao sve oko sebe. Sebe je utkao u sve nas zračeći pozitivnom energijom, toplinom, iskrenošću i djetinjom zaigranošću. Zauvijek pamtimo njegov široki osmijeh i vic u očima s kojima se suočavao sa svakom situacijom, sportski, hrabro i bez ustručavanja, visoko uzdignute glave.

Kažu da nebo uvijek uzima sebi one najbolje, a s Antonijem je dobilo jednog od najsjajnijih anđela koji nam ostaje kao inspiracija da svaki dan živimo najbolje što znamo i možemo.

Hvala mu za sve priče i uspomene koje nam ostaju i u kojima živi s nama, s vjerom da na nebu uveseljava sve oko sebe. ❤️

Tvoj 2.b

„I mislite na njega kao na živog
u srcima onih koje je dodirnuo ...
jer se nikada ništa voljeno ne gubi
i bio je toliko voljen.“

objavio: Nediljka Galić   datum: 17. 11. 2022.