TRENUCI KOJI ODUZIMAJU DAH!

Život se ne mjeri brojem udisaja, već brojem trenutaka što nam oduzimaju dah!
Trenuci koji su oduzeli dah profesorima II. GIMNAZIJE, ispreplitanjem empatije i profesionalnog izazova zbili su se (u posljednje vrijeme) u dva navrata.
Povod: upis slijepe učenice u 1. razred naše gimnazije.

Profesori - učenici

I tada – učitelji postaju učenicima svjedočeći na najbolji mogući način svoj POZIV.
Profesori II. GIMNAZIJE 16. rujna 2011. godine sjedaju  u učeničke klupe. Profesori profesorima postaju djelatnici Centra za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek": Dragica Matok, Ida Poljan, Barica Pugar, Tea Lončar i Blaženka Paković.
Gosti seminara u II. GIMNAZIJI su dr. Ina Petric, nadležna školska liječnica i Smiljana Žužul, predstavnica Centra za socijalnu skrb.
"Žena, majka, kraljica" (majka učenice),  nazočila je uvodnom dijelu seminara.

Nastavak edukacije uslijedio je 29. rujna 2011. a predavač i  demonstrator elektronske bilježnice bio je Robert Pugar.

Profesor Robert Pugar

Edukaciju, u suradnji sa Agencijom za odgoj i obrazovanje i višom savjetnicom  Luči Lončar organizirala je pedagoginja Jadranka Benzon.

Jadranka Benzon

objavio: Nediljka Galić   datum: 20. 10. 2011.

« Svibanj 2024 »